BWS Germanlingua
Studentenresidenz München
  
Kursy niemieckiego w Niemczech
Niemiecki w Monachium
Kursy
Szkoła
Zakwaterowanie
Program rozrywkowy
Ceny i terminy
Kontakt
Zgłoszenie
 
Niemiecki w Berlinie
 
  Choose your language
  Learn German
 Kursy niemieckiego

 


Nauka niemieckiego w Niemczech Zakwaterowanie w Monachium

Zakwaterowanie

Od lat organizujemy zakwaterowanie u staranie wyselekcjonowanych rodzin goszczących - tego rodzaju pobyty cieszą się ogromną popularnością ze względu na wiele atutów i praktycznych rozwiązań. Pobyt ze śniadaniem na miejscu w dwu osobowym pokoju dzielonym ze studentami z innych państw. Za pokój jednoosobowy oraz kolację pobierana jest dodatkowa opłata. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo okazję żyć i poruszać się w środowisku niemieckojęzycznym i poznawać tutejsze obyczaje. Są to najczęściej rodziny posiadające własne dzieci lub małżeństwa i pary bezdzietne albo osoby wolne
w różnym wieku.
Ceny - rodzina goszcząca

Dla osób preferujących niezależność, oferujemy mieszkanie studenckie w jedno- lub dwuosobowych pokojach. Na miejscu wspólne: kuchnia, zmywarka, łazienka z pralką oraz dostęp do internetu (WiFi/LAN). Wyżywienie organizowane jest we własnym zakresie. Talko dla osób mających ukończone 18 lat.
Ceny - mieszkania studenckie

Dla osób wybierających niezależność i komfort oddajemy do dyspozycji apartament jednoosobowy - aneks kuchenny ze zmywarką, własna łazienka z pralką, dostęp do internetu (WiFi/LAN). Za dopłatą istnieje możliwość zamieszkiwania apartamentu z inną osobą. Wyżywienie we własnym zakresie. Apartament dostępny dla osób w wieku od 18 lat.
Ceny - Apartament jednoosobowy

W naszej ofercie dodatkowo proponujemy apartament biznesowy. Własny apartament hotelu trzy gwiazdkowym, w pokoju z wyposażeniem standardowym. Aneks kuchenny z niezbędnymi akcesoriami, własna łazienka oraz inne dodatkowe wyposażenie. Wiek uprawniający do rezerwacji pokoju to min. 18 lat.
Ceny - Apartament biznesowy

Na życzenie możemy zapewnić również zakwaterowanie w hotelu lub apartamentach biznesowych - zapytanie prosimy zawrzeć w formularzu zgłoszenioywm.

Transfer
Za opłatą chętnie zorganizujemy Państwu transfer podczas przybycia z lotniska lub dworca oraz podczas odjazdu.

Studentenreisidenz

Kursy języka niemieckiego w Niemczech

Studentenresidenz

Pobyty językowe w Nimczech

Studentenresidenz

Kursy niemieckiego w Monachium

  
© Learn German in Germany: Munich
Biuro München Hackenstr. 7c, 80331 München, Niemiecy, Tel: +49 - (0)89 - 599 892 00

Datenschutzerklärung