BWS Germanlingua
Learn German in Germany
  
Kursy niemieckiego w Niemczech
Niemiecki w Monachium
Kursy
Szkoła
Zakwaterowanie
Program rozrywkowy
Ceny i terminy
Kontakt
Zgłoszenie
 
Niemiecki w Berlinie
 
  Choose your language
  Learn German
 Kursy niemieckiego

 


Kursy języka niemieckiego w Niemczech

W skład BWS wchodzą dwie szkoły:

Szkoła w Monachium--------- oraz---------- Szkoła w Berlinie

Istnieje możliwość odbycia kursu kombinowanego w obydwu miastach. Obydwie szkoły charakteryzują się wysoką jakością oferowanych kursów językowych.

Atuty BWS GermanLingua:

›› Kursy niemieckiego
BWS organizuje kursy dla osób od 16+ lat w grupach międzynarodowych, maksymalna ilość uczestników: 10 osób natomiast w lipcu i sierpniu może ona wzrosnąć do maksymalnie 12 osób. Średnia ilość uczestników kursu wynosi od 5 do 8 osób. Obok standardowych kursów języka niemieckiego oferowane są: Kursy wieczorowe , Lekcje indywidualne , Niemiecki w biznesie

›› 6 stopni zaawansowania
Szkoła zastosowała się do skali od A do C - zgodnie z obowiązującą normą Common European Framework of Reference for languages (CEFR). Dzięki specjalistycznym testom z łatwością można rozpoznać aktualny poziom znajomości języka niemieckiego.

›› Terminy
Początek kursu w każdy poniedziałek. Początkujący nie posiadający elementarnych podstaw znajomości języka niemieckiego mogą rozpocząć kurs w terminach przypadających co 4 tygodnie.

Zakwaterowanie
Oferujemy zakwaterowanie w starannie wybranych rodzinach, szkoła dysponuje również własnymi mieszkaniami. Do dyspozycji studentów jedno osobowe oraz wielo osobowe pokoje i apartamenty.

›› Program rozrywkowo-kulturalny
3 rodzaje atrakcji w tygodniu do wyboru. Programy rozrywkowe nie są obligatoryjne. Personel sekretariatu chętnie pomoże Państwu w doborze odpowiedniego programu oraz udostępni wszelkie informacje odnośnie aktualnych propozycji.

Learn German

Nauka niemieckiego w MonachiumNiemiecki w Niemczech

Munich

Kursy języka niemieckiego w Monachium

 
© Learn German in Germany: Munich
Biuro München Hackenstr. 7c, 80331 München, Niemcy, Tel: +49 - (0)89 - 599 892 00

Datenschutzerklärung