BWS Germanlingua
  
Kursy niemieckiego w Niemczech
Niemiecki w Monachium
Kursy
Szkoła
Zakwaterowanie
Program rozrywkowy
Ceny i terminy
Kontakt
Zgłoszenie
 
Niemiecki w Berlinie
 
  Choose your language
  Learn German
 Kursy niemieckiego

 


Kursy języka niemieckiego w Monachium

Info:    Poziomy   I   Kursy standardowe   I   Kursy specjalistyczne

Standardowe kursy z języka niemieckiego

Do wyboru oddaliśmy następujące możliwości: kurs standardowy z 20 lub 25 zajęciami w tygodniu w grupie. Istnieje możliwość komponawania kursu standardowego z lekcjami indywidualnymi lub tylko lekcje indywidualne bez kursu w grupie. 1 jednostka lekcyjna trwa 45 minut. Ilość osób w grupie jest ogranicznona do 10 uczestników. Wyjątek stanowi sezon, wtedy ilość uczestników kursu może wynosić maksymalnie 12 osób. W dni ustwaowo wolne od pracy szkoła jest zamknięta.

Kurs standardowy: 20 zajęć w tygodniu
Poniedziałek - piątek, 09:30 - 13:00, w sezonie również 14:30 - 18:00
Na kursie studenci nabywają następujące umiejętność: mówienie i rozumienie, czytanie i pisanie.

Kurs intensywny: 25 zajęć w tygodniu
Poniedziałek - piątek, 09:30 - 14:00, w sezonie również 13:15 - 18:00
Na kursie intensywnym studenci systematyzująumiejętność zdobyte na kursie standardowym, dodatkowo specjlny blok zajęć z naciskiem na konwersację.

Kurs w mini grupie: 20 zajęć w tygodniu
Poniedziałek - piątek, 09:30 - 13:00 Maksymalnie: 5 studentów
Ten kurs kierowany jest do osób chcących intensywnie uczyć się języka niemieckiego, dlatego liczba uczestników kursu zawężona została do 5 osób. Uwaga: Kurs dostępny jest tylko i wyłącznie od września do czerwca i nie odbywa się w lipcu i sierpniu.

Kurs Kombi:Kurs standardowy+5 lub 10 zajęć indywidualnych
Student uczestniczy w kursie standardowym i dodatkowo uczęszcza na indywidualne zajęcia. Ten rodzaj intensywnej nauki cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Na indywidualnych lekcjach nauczyciel koncentruje się na potrzebach indywidualnych danego studenta.

Lekcje indywidualne
Na lekcjach indywidualnych nauka odybwa się bardzo intensywnie i jest nastawiona na osiągnięcie maksymalnego sukcesu w minimalnym czasie. Zajęcia dopasowane są do indywidualnych porzeb uczestników. Mogą być przerabiane zarówno tematy dotyczące specjalistycznych dziedzin jak i różne problemy gramatyczne lub zajęcia mogą się też koncentrowań na przygotowaniach np. do danego egzaminu itp.

Kurs wieczorowy: Wtorek i czwartek, 18:30 - 20:00
Zajęcia na tym kursie odbywają się dwa razy w tygodniu, wieczorem. Zaletą kursu jest to iż na zajęciach spotyka się maksymalnie 5 osób. Cena obejmuje test kwalifikacyjny, materiały dydaktyczne i wpisowe.

Kursy specjalistyczne

Niemiecki w biznesie
Ten kurs skierowany jest dla osób chcących śmiało i biegle posługiwać się językiem niemieckim na parkiecie międzynarodowym w rozmowach biznesowych. Przykłady przerabianych tematów: management, hotelarstwo i turystyka, marketing, bankowość, prawo i medycyna, technika itd. itp. Zajęcia są optymalnie dopasowane do potrzeb danej osoby. Maksymalnie 2 uczestników w grupie.
3 lub 6 zajęć w tygodniu

Przygotowanie do egzaminu
Zajęcia przygotowywujące do egzaminów w Instytucie Goethego np.: das Zertifikat B1 (ZD), das Zertifikat B2, das Zertifikat C1 (ZMP), das Zertifikat C2 (ZOP), Test-DaF oraz die Deutsche Sprachprüfung für den Zugang ausländischer Studienbewerber - DSH. Każdy student ubiegający się o miejsce na wyższej uczelni w Niemczech jest zobligowany posiadaniem certyfikatu DSH.
Maksymalnie 2 uczestników w grupie.
3 lub 6 zajęć w tygodniu

Niemiecki dla muzyków
Dla studentów Akademi Muzycznej oraz profesjonalistów oferowany jest kurs z tematyką w zakresie muzyki. Maksymalnie 2 uczestników w grupie.
3 lub 6 zajęć w tygodniu

Wymowa niemiecka
Kurs ze specjalnym naciskiem na niemicką wymowę. Na wysokim poziomie prowadzone są zajęcia obejmujące wszyskie tematy związane z fonetyką języka niemieckiego. Maksymalnie 2 uczestników w grupie.
3 lub 6 zajęć w tygodniu

Angielski
Dodatkowo organizujemy również kursy z języka angielskiego. Wszyscy któży chcą odświerzyć swój angielski lub przygotować się do zajęć na uniwersytecie lub każdym innym zakresie i potrzebie oferujemy naukę angielskiego w Niemczech. Maksymalnie 2 uczestników w grupie.
3 lub 6 zajęć w tygodniu

Serwis informacyjny:

Party BWS München

Nauka niemieckiego w NiemczechKursy języka niemieckiego w Niemczech

01

Specjalistyczne kursy
języka niemieckiego w Monachium  
© Learn German in Germany: Munich
Biuro München Hackenstr. 7c, 80331 München, Niemcy, Tel: +49 - (0)89 - 599 892 00

Datenschutzerklärung